Šaldytuvais vežame krovinius, kuriems reikia palaikyti pastovią temperatūrą: maisto produktus, gėrimus, medikamentus, dažus ir kt. Atsakingi vairuotojai dalyvauja pakrovimo procese ir užtikrina, kad pakrovimo temperatūra bus išlaikyta viso pervežimo metu. Esame lankstūs ir prisideriname prie kliento poreikių, todėl specifiniams kroviniams galime užtikrinti saugų pervežimą optimaliausiomis sąlygomis. Šaldytuvais vežame ir pavojingus krovinius (ADR).

Mūsų šaldytuvai pritaikyti kroviniams, kuriems reikalinga temperatūros kontrolė - vežame maisto produktus, gėrimus, medikamentus, dažus ir kitus temperatūros pokyčiams jautrius produktus. 

Mūsų patyrę vairuotojai ne tik dalyvauja pakrovimo procese, bet ir atidžiai stebi temperatūrą viso maršruto metu, užtikrindami jos stabilumą. Siekdami atitikti klientų lūkesčius, esame lankstūs ir prisitaikome prie specifinių poreikių, užtikrindami aukštą krovinių saugos lygį. Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), visada laikydamiesi griežčiausių saugumo standartų.

lt_LT