Dalinių krovinių vežimas

Dėl savo specifikos daliniai kroviniai reikalauja kruopštaus planavimo, priežiūros ir kontrolės viso pervežimo metu. Gerai išplėtotas mūsų transporto tinklas ir profesionaliai įvaldyti nuolatiniai maršrutai leidžia operatyviai konsoliduoti krovinius ir pristatyti juos klientui.

Pilnų krovinių vežimas (FTL)

Krovinio pristatymas laiku ir saugiai – prioritetinė paslaugų teikimo sąlyga. Jums nereikės rūpintis, ieškant tinkamiausio būdo kroviniams vežti – optimaliausią sprendimą pasiūlys kvalifikuoti mūsų specialistai.

Temperatūrinių ir pavojingų krovinių (ADR) vežimas

Šaldytuvais vežame krovinius, kuriems reikia palaikyti pastovią temperatūrą: maisto produktus, gėrimus, medikamentus, dažus ir kt. Atsakingi vairuotojai dalyvauja pakrovimo procese ir užtikrina, kad pakrovimo temperatūra bus išlaikyta viso pervežimo metu. Esame lankstūs ir prisideriname prie kliento poreikių, todėl specifiniams kroviniams galime užtikrinti saugų pervežimą optimaliausiomis sąlygomis. Šaldytuvais vežame ir pavojingus krovinius (ADR).

Sandėliavimas Muitinės tarpininkavimo paslaugas

mechanizuota ir rankinė krova, įskaitant negabaritinius krovinius; krovinių svėrimas, matavimas; rūšiavimas, komplektavimas, paskirstymas; ženklinimas; pakavimas ir perpakavimas, sukrovimas į paletes; lauko sandėliavimas; prekių apskaita. Mes siūlome visas muitinės tarpininkavimo paslaugas. Pasirūpinsime visais reikalingais dokumentais ir išspręsime visus su prekių muitu susijusius klausimus. Turime ir nuosavą muitinės sandėlį. Krovinių išmuitinimas Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose NVS šalyse.