Paslaugos

Dalinius kroviniu galite ekonomiškai vežti nedidelius siuntinius ir krovinius, nereikalaujančius viso vilkiko matmenų. Ši paslauga apima įvairių rūšių krovinių, tokių kaip negabaritinių daiktų, motociklų, dviračių, baldų, pavojingų medžiagų ir smulkesnių siuntinių, transportavimą. Daliniai kroviniai yra patogus sprendimas tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims, reikalaujantis kruopštaus logistinio planavimo.

Mūsų patikimas transporto tinklas ir patikrinti nuolatiniai maršrutai užtikrina greitą ir saugų krovinių pristatymą.

Dalinis krovinių gabenimas vykdomas tiek viduje Lietuvos, tiek už Lietuvos ribų.

Krovinio pristatymas laiku ir saugiai yra mūsų pagrindinė paslaugų teikimo sąlyga.  ,,Juranos” transporto vadybininkai užtikrins optimaliausią krovinių vežimo būdą ir maršrutą, atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius ir krovinio specifiką.  Užtikriname, kad visi kroviniai bus pristatyti saugiai, pasitelkiant moderniausias logistikos technologijas ir metodikas.

UAB „Jurana” gabena įvairius pilnus krovinius, įskaitant pavojingus krovinius (ADR), elektroniką, medicininę įrangą, vaistus, automobilių dalis, baldus, maistą ir gėrimus, drabužius, aksesuarus, negabaritinius krovinius ir kitus pilnus krovinius.

Šaldytuvais vežame krovinius, kuriems reikia palaikyti pastovią temperatūrą: maisto produktus, gėrimus, medikamentus, dažus ir kt. Atsakingi vairuotojai dalyvauja pakrovimo procese ir užtikrina, kad pakrovimo temperatūra bus išlaikyta viso pervežimo metu. Esame lankstūs ir prisideriname prie kliento poreikių, todėl specifiniams kroviniams galime užtikrinti saugų pervežimą optimaliausiomis sąlygomis. Šaldytuvais vežame ir pavojingus krovinius (ADR).

Mūsų šaldytuvai pritaikyti kroviniams, kuriems reikalinga temperatūros kontrolė – vežame maisto produktus, gėrimus, medikamentus, dažus ir kitus temperatūros pokyčiams jautrius produktus. 

Mūsų patyrę vairuotojai ne tik dalyvauja pakrovimo procese, bet ir atidžiai stebi temperatūrą viso maršruto metu, užtikrindami jos stabilumą. Siekdami atitikti klientų lūkesčius, esame lankstūs ir prisitaikome prie specifinių poreikių, užtikrindami aukštą krovinių saugos lygį. Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), visada laikydamiesi griežčiausių saugumo standartų.

Kompleksines muitinės procedūras patikėkite mūsų komandai. „Jurana“ muitinės tarpininkai turi sukaupę ilgametės patirties ir specifinių žinių, reikalingų dokumentų ruošai, mokesčių skaičiavimui, atstovavimui muitinėje, ir bendrųjų administracinių dokumentų užpildymui tiek importo, tiek tranzito procedūroms.

Mūsų kompanija yra įtraukta į oficialių muitinės tarpininkų sąrašus, o mūsų specialistai užtikrina, kad visos procedūros būtų atliktos laiku, korektiškai ir atitiktų teisės aktų reikalavimus. „Jurana“ pasižymi aukštu profesionalumu ir yra įsipareigojusi užtikrinti sklandų bei greitą krovinių pristatymą.

Nepriklausomai nuo to, ar reikia importuoti, eksportuoti prekes, ar atlikti reeksportą, mūsų tarpininkai suteiks reikalingą konsultaciją ir pagalbą, siekdami palengvinti bet kokius muitinės formalumus.

Pateikiame pagrindių paslaugų, kurias siūlome, sąrašą:

 1. klientų atstovavimas muitinėje;
 2. konsultacijos muitinės klausimais;
 3. konsultacijos EUR1 ir ATR sertifikatų gavimo klausimais;
 4. konsultacija KT1 tranzitinės deklaracijos pildymo klausimais;
 5. eksporto deklaracijos pildymas;
 6. laikinojo saugojimo procedūrų įforminimas (BDK);
 7. Konsultacija eksporto manifesto klausimais;
 8. TIR carnet pildymas;
 9. CMR pildymas.

Mūsų modernus ,,A” klasės dalinių krovinių sandėlis Vilniuje, esantis netoli oro uosto, suteikia puikias sąlygas krovinių priėmimui, konsolidavimui, saugojimui ir visoms sandėliavimo paslaugoms atlikti. Sandėlyje teikiamos papildomos paslaugos, tokios kaip krovinių svėrimas, perpakavimas, perkrovimas, etikečių klijavimas bei spausdinimas.

Be Vilniaus, galime pasiūlyti sandėliavimo paslaugas ir kituose pagrindiniuose Lietuvos miestuose – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje, priklausomai nuo kliento poreikių ir krovinių savybių. Mūsų sandėliai yra įvairių tipų: tiek paprasti, tiek muitinės, tiek su temperatūriniu režimu, o jų plotai svyruoja nuo X iki X kvadratinių metrų. 

,,Jurana” sandėliuose yra atliekamos papildomos paslaugos, pavyzdžiui, krovinio patikra, pakavimas, fotografavimas, muitinės formalumų tvarkymas ir kt. Taip pat galime sandėliuoti krovinius mūsų partnerių sandėliuose įvairiuose miestuose, kad suteiktume lanksčiausią pasirinkimą mūsų klientams.

Kiekvieno kliento sandėliavimo įkainiai yra individualiai derinami, atsižvelgiant į krovinių kiekį, sandėliavimo laikotarpį bei krovinių srauto stabilumą.

,,Jurana” teikia visapusiškas 3PL logistikos paslaugas, įskaitant užsakymų surinkimą, krovinio priėmimą ir registravimą, taip pat prekių iškrovimą, rūšiavimą, svėrimą, ženklinimą ir fotografavimą. Siūlome tiek ilgalaikio, tiek trumpalaikio prekių sandėliavimo paslaugas, pasirūpiname dokumentų ruošimu ir muitinės formalumų tvarkymu. Mūsų paslaugos taip pat apima atsargų priežiūrą, kontrolę, valdymą, įskaitant krovinių judėjimo sekimą ir kontrolę. Siūlome profesionalias konsultacijas visais logistikos klausimais, padedančias klientams efektyviai valdyti savo verslo logistikos procesus.

Vienas iš pagrindinių 3PL sandėliavimo privalumų yra tas, kad tokiu būdu el. parduotuvės gali sumažinti veiklos kaštus, kadangi mokama tik už pasinaudotą vietą ir paslaugas, o ne už visą sandėlį. Taip pat šis modelis suteikia lankstumo, leidžiančio greitai keisti sandėliavimo poreikius atsižvelgiant į verslo cikliškumą ar pardavimų kiekį bei augimą. Be to, automatizuojant veiklos procesus ir pažangių technologijų dėka, 3PL paslaugos padidina užsakymų vykdymo efektyvumą ir mažina žmogiškųjų klaidų tikimybę.

Krovinių gabenimas jūra yra vienas iš ekonomiškiausių ir efektyviausių prekių transportavimo būdų, ypač tinkantis sunkiems ar negabaritiniams kroviniams. Jūrų transportas dažnai yra vienintelis praktinis sprendimas, kai reikia gabenti didelius prekių kiekius tolimais atstumais.

Paslaugos:

 •       pilnų konteinerių (FCL) gabenimas;
 •       dalinių krovinių (LCL) gabenimas;
 •       negabaritinių krovinių gabenimas;
 •       muitinės tarpininkavimas;
 •       sandėliavimas ir paskirstymas;
 •       krovinių ekspedijavimas;
 •       konteinerių pervežimas.

Privalumai:

 •       ilgametė patirtis gabenant krovinius jūra;
 •       plačiai išvystytas tarptautinių partnerių ir agentų tinklas;
 •       bendradarbiavimas su tarptautinėmis laivininkystės kompanijomis;
 •       galimybė organizuoti konteinerių pervežimą nuo durų iki durų;
 •       tarpininkavimo paslaugos muitinėse.

Jei planuojate verslo ar pramoginę kelionę, užsakomasis skrydis yra idealus sprendimas, užtikrinantis kelionės privatumą, greitį ir komfortą.

Užsakomųjų skrydžių privalumai:

 • Greitis ir lankstumas: užsakomieji skrydžiai suteikia galimybę pasirinkti išvykimo ir atvykimo laiką bei vietą pagal jūsų poreikius, be apribojimų, kurie būdingi reguliariems komerciniams skrydžiams​.
 • Pasiekiamumas: galite skristi į mažesnius, privačius oro uostus, esančius arčiau galutinio paskirties taško, taip sutrumpindami kelionės laiką​.
 • Privatumas ir komfortas: mėgaukitės erdviomis sėdimomis vietomis, kokybišku maistu, gėrimais ir kitomis paslaugomis, pritaikytomis pagal individualius Jūsų poreikius. Skrydžio metu orlaivyje būsite tik su savo pasirinktais keleiviais.

Skrydžių tipai:

 • verslo užsakomieji skrydžiai;
 • laisvalaikio užsakomieji skrydžiai;
 • sporto komandų skrydžiai;
 • svarbių/greitai gendančių krovinių gabenimui.

Jums reikia išskirtinio automobilio, kuris padėtų padaryti įspūdį verslo susitikimuose ar ypatingomis progomis? O gal planuojate romantišką kelionę ar šeimos išvyką? Prabangių automobilių nuoma suteikia galimybę mėgautis komfortu, išskirtiniu dizainu ir patogumu, esant poreikiui.

Privalumai:

Stilius ir komfortas: prabangūs automobiliai pasižymi aukštos kokybės medžiagomis ir moderniomis technologijomis, užtikrinančiomis neprilygstamą vairavimo patirtį​.

Statuso simbolis: puikiai tiks dalyvaujant verslo renginiuose ar ypatingoms progoms, kur svarbu palikti gerą įspūdį​.

Naujausios technologijos: automobiliuose integruotos pažangios saugos sistemos, suteikiančios maksimalų patogumą ir saugumą.

Didelis pasirinkimas: galite rinktis iš įvairių modelių, pritaikytų skirtingoms progoms ir poreikiams​.

Išlaidų taupymas: nereikia rūpintis automobilio priežiūra ir draudimu – mokate tik už naudojimosi laiką​.

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų siūlomas prabangių automobilių nuomos paslaugas ir pasirinkti tinkamiausią automobilį Jūsų kelionei, kviečiame apankyti mūsų automobilių nuomos svetainę www.eliterent.lt arba susisiekti su mūsų komanda el. paštu info@jurana.lt ar telefonu +37064687775.

lt_LT