Mūsų modernus ,,A” klasės dalinių krovinių sandėlis Vilniuje, esantis netoli oro uosto, suteikia puikias sąlygas krovinių priėmimui, konsolidavimui, saugojimui ir visoms sandėliavimo paslaugoms atlikti. Sandėlyje teikiamos papildomos paslaugos, tokios kaip krovinių svėrimas, perpakavimas, perkrovimas, etikečių klijavimas bei spausdinimas.

Be Vilniaus, galime pasiūlyti sandėliavimo paslaugas ir kituose pagrindiniuose Lietuvos miestuose – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje, priklausomai nuo kliento poreikių ir krovinių savybių. Mūsų sandėliai yra įvairių tipų: tiek paprasti, tiek muitinės, tiek su temperatūriniu režimu, o jų plotai svyruoja nuo X iki X kvadratinių metrų. 

,,Jurana” sandėliuose yra atliekamos papildomos paslaugos, pavyzdžiui, krovinio patikra, pakavimas, fotografavimas, muitinės formalumų tvarkymas ir kt. Taip pat galime sandėliuoti krovinius mūsų partnerių sandėliuose įvairiuose miestuose, kad suteiktume lanksčiausią pasirinkimą mūsų klientams.

Kiekvieno kliento sandėliavimo įkainiai yra individualiai derinami, atsižvelgiant į krovinių kiekį, sandėliavimo laikotarpį bei krovinių srauto stabilumą.

lt_LT